Zostań gwiazdą wybiegu!

Od zawsze marzyłaś by przejść się po wybiegu? Nie boisz się reflektorów, lubisz być w centrum zainteresowania, pewnie czujesz się w szpilkach i nie przeszkadzają Ci spojrzenia innych? Jeśli choć na połowę z tych pytań odpowiedziałaś twierdząco, to mamy dla Ciebie propozycję: udział w prestiżowym pokazie mody marki De La Fotta w Centralnym Muzeum Włókiennictwa w Łodzi!

Temat kolekcji pokazowej kręci się w tym sezonie wokół „Vanitas”, czyli wokół pychy, pędu, szaleństwa bezwzględnej konsumpcji, uganiania się za wieczną młodością, braku szacunku dla przyrody, braku docenienia chwil „tu i teraz”, niewidzialności innych form piękna niż tej pochodzącej z photoshop, nadmiaru plastiku (dosłownie i w przenośni) w naszych życiach i w naszych szafach. De La Fotta chce pokazać, że piękno wbrew pozorom nie jest ulotne, lecz trwale jeśli pielęgnujemy je w sobie i jeżeli starannie dobieramy dobre składniki życia. Dobre składniki życia to są myśli, towarzystwo i przyjaciele, ale też codziennie zwyczaje, jedzenie i moda.

Pokazowi będzie towarzyszyła przepiękna oprawa muzyczna – wiersze Tuwima, rockowe brzmienia i akustyczna niespodzianka.

Poszukujemy trzech dojrzałych, pięknych i odważnych kobiet, które wezmą udział w głównym show marki oraz pokażą się razem z projektantkami na finale pokazu. Nie ma żadnych ograniczeń wiekowych, rozmiarowych czy centymetrowych. Liczy się pozytywna energia i promienny uśmiech!

Jedyne czego wymagamy to pełna dyspozycyjność czasowa:

– na przymiarkę w dniu 21.09.2018 między godziną 09.00 – 12.00 w Showroomie w Łodzi

– w dniu pokazu 22.09.2018 od godziny 12:00 do końca imprezy

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie maila potwierdzającego chęć udziału w pokazie wraz z jednym zdjęciem całej sylwetki na adres: casting@laboska.pl Na zgłoszenia czekamy do piątku 14.09.br.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatkami.

Newsletter

Zapisz się i buduj z nami silną i zangażowaną społeczność

Komentarze

Alina
Aż żałuję ,że mam tylko 48 wiosen.. .. przyleciałabym nawet z Niemiec. ☺️ Pozdrawiam Wszystkie kobiety + 40 , + 50, + 60..Bo jazdy wiek naszego życia jest piękny! Nie tylko ten po 20 ! ?
18.09.2018, 12:14:56
Violetta
Mam 52 lata. Zgłaszam chęć wzięcia udziału w jakichkolwiek działaniach by być. Pozdrawiam serdecznie
14.09.2018, 11:39:19

Podziel się z nami swoją opinią