TOP 3 PAŹDZIERNIKA

Jesień to najbardziej malownicza pora roku. Mgliste poranki, słońce, liście mieniące się tysiącem barw – każdy dzień to nowy pejzaż. Wieczorem można bez wyrzutów sumienia założyć ciepłe skarpety, zrobić sobie kubek gorącej herbaty i … wejść na Instagrama! Bo czy jest coś co poprawia humor bardziej niż widok kolorowych, pięknych, pewnych siebie i uśmiechniętych kobiet? Wątpię! Więc jeśli któraś z Was jeszcze nie założyła sobie konta na Instagramie to gorąąąąąąco zachęcam! Przed Wami 3 powody dla których warto to zrobić!

MIEJSCE 3
RUN TOWARD YOUR LIFE 

Lashawnda Becoats to coach, motywatorka, kobieta która zachęca do tego by zmienić swoje życie na lepsze! Mnie absolutnie urzeka jej uśmiech i te włosy!!! Długie, srebrzyste dredy – kto może się pochwalić taką fryzurą? Jej profil na Instagramie śledzi ponad 5 000 osób. Koniecznie zajrzyjcie do Lashawndy, jeśli potrzebny jest Wam zastrzyk koloru!

MIEJSCE 2

VOVO IZAURA DEMARI

Izaura jest najbardziej kolorową i uśmiechniętą babcią w całej Brazylii!!! Na jej instagramowym profilu znajdziecie szalone, kolorowe stylizacje i urywki z codziennego życia. Jej zdjęcia wprost zarażają optymizmem! Naturalna, zawsze uśmiechnięta, tryskająca energią – ja mogę oglądać ją godzinami! I nie tylko ja. Jej profil na Instagramie śledzi ponad 8 000 osób na całym świecie.

MIEJSCE 1

PURELY PATRICIA

Patricia Fox to nowojorska artystka i niekwestionowana ikona mody. Projektantka biżuterii i architektka wnętrz, stylistka modowa, a przede wszystkim przepiękny kolorowy ptak, który zachwycił wielu fotografów i projektantów mody. Jej stroje oraz makijaże bywają ekstrawaganckie i nie sposób przejść obok niej obojętnie. Patricia została influencerką modową,  na długo zanim wymyślono Instagram! Obecnie jej profil śledzi ponad 38 000 tysięcy osób. Całkiem nieźle jak na siedemdziesięciolatkę, prawda? 😉

Newsletter

Zapisz się i buduj z nami silną i zangażowaną społeczność

Komentarze

Irena Urszula
Bardzo inspirujące, ciekawe kobiety pełne życia i wigoru !!!
09.11.2018, 14:54:57

Podziel się z nami swoją opinią