TO NIE WIEK NAS OGRANICZA TYLKO MY SAME

Tak, tak Drogie Panie. Nikt tak nie potrafi nam dopiec, jak my same. Przed Wami 5 najczęściej powtarzanych frazesów, które raz na zawsze powinnyśmy wykreślić ze swojego słownika. Dodajcie inne w komentarzach,  jeśli (nie daj Boże!)  jest ich więcej – wspólnie się z nimi rozprawimy.

1.Wszystko było łatwiejsze gdy byłam młodsza
To nie prawda. Przypomnij sobie 20-letnią siebie. Pamiętasz ile wtedy miałaś trosk? Brak pomysłu na pracę, zamieszanie w życiu uczuciowym, brak pewności siebie. Co to się wtedy nie działo! Teraz jesteś dużo spokojniejsza, wiesz jak wykorzystać swoje mocne strony, a jak przykryć niedociągnięcia. Teraz już nic nie powinno Cię powstrzymywać w walce o własne cele!

2. Już się nie zakocham
Twoje serce nie ma terminu przydatności. Miłości warto szukać w każdym wieku, więc nie szukaj wymówek, tylko wyjdź z domu. Bo inaczej ON Cię nie znajdzie.  Nawet jeśli 3 pierwsze randki nie wyjdą, to może ta 4 okaże się strzałem w dziesiątkę? Czasem warto zaryzykować i rzucić się na głęboką wodę.

3. Nie jestem seksowna
Wręcz przeciwnie! Wreszcie wiesz co lubisz i nie boisz się o tym mówić. Możesz to robić ile razy i z kim chcesz, nie przejmując się opinią innych. Nie boisz się już czy on oby nie pomyśli, że masz za dużo w talii i czy nie przerazi go 5 cm skórki pomarańczowej na Twoim lewym pośladku. Potrafisz być zmysłowa, uwodzicielska dużo bardziej niż kiedykolwiek przedtem.

4. Już nigdy nie schudnę
Tak, tak, to przez ten metabolizmmmm… Skubany po 30-tce spowalnia i nic się nie da z tym zrobić. To wszystko prawda. Tyle tylko, że to Ty decydujesz o swojej wadze, nie metabolizm. Zdrowa dieta, częste, a niewielkie posiłki, mniej słodyczy, dużo ruchu i endorfin sprawią, że następnym razem z większą chęcią wejdziesz na wagę.

5. Za późno na zmianę
Na zmianę zawsze jest czas. Niezależnie czy chodzi o zmianę miejsca pracy, mieszkania czy własnego wyglądu – zawsze masz prawo podążać za swoimi marzeniami. Zmiany bywają trudne, bo wiążą się z niewiadomą, ale próbować warto. Nawet jeśli jedna zmiana nie przyniesie zakładanych rezultatów, to to czego doświadczysz walcząc o nią, może pozytywnie wpłynąć na Twoją przyszłość.

Newsletter

Zapisz się i buduj z nami silną i zangażowaną społeczność

Komentarze

Małgorzata
Na zmianę zawsze jest właściwy czas. Jest jeden warunek trzeba siebie polubić.Taką jaką się jest. Ze zmarszczkami, celullitem czy z nadmiarem kilogramów. Trzeba siebie zaakceptować. Wtedy naprawdę nabiera się pewności siebie i można góry przenosić :)
10.01.2019, 10:55:13

Podziel się z nami swoją opinią