JUDITH STYLE CRONE

Judith, ma 75 lat, mnóstwo energii i głowę pełną pomysłów. Choć w tym wypadku chyba ważniejsze od tego co ma w głowie, jest to, co na głowie nosi! Jak sama mówi, od zawsze interesowała się modą, która jej pozwalała nie tylko ładnie wyglądać, ale co ważniejsze wyrażać samą siebie. Judith przez wiele lat pracowała jako pielęgniarka na oddziale psychiatrycznym, gdzie miała okazję nasłuchać się często bardzo przykrych historii. To właśnie dobór stylizacji, a zwłaszcza nakryć głowy sprawiał, że Judith mogła na chwilę oderwać się od rzeczywistości. Śmiało można powiedzieć, że dla kapeluszy wprost straciła głowę! Już w latach 80-tych była współwłaścicielem sklepu z kapeluszami, handlowała też ubraniami vintage, a teraz z powodzeniem prowadzi blog STYLE CRONE.

Style Crone jest bardzo ciekawym blogiem. Judith dedykuje go kobietom, które także w późniejszych latach życia, pragną pozostać twórcze, autentyczne i ciekawe świata. Jej posty są szczere i piękne, niezależnie od tego czy pisze o modzie czy o życiu. Ta niezwykła kobieta jest przykładem, że warto o siebie dbać, uwalniać energię w sposób twórczy i rozwijać swoje pasje. Jej fenomenalny styl, absolutnie cudowne kapelusze i sposób w jaki je nosi, sprawiają, że aż trudno oderwać od niej wzrok.  To właśnie takie kobiety jak Judith pokazują światu, że liczy się styl, nie wiek.

Zobaczcie sami:

#Repost @hipsilver with @get_repost ・・・ Judith is a style influencer and model from Denver, Colorado. A blogger, writer, and speaker who always chose a hat to accompany her outfits, Judith co-owned a hat shop in the 1980’s, escalating her passion for headwear. #hipsilver #hipsilveraccessories #fascinator #fashion #style #fashionblogger #hat #silvergeneration Welcome aboard! See more about Judith at www.hipsilver.com @stylecrone . . . Thank you @hipsilver Honored to be the #millinery #curator for this dynamic site. #hipsilver #hat by @lilliputhats Photo by @daniel_a_nolan #menssuit #menstie #styleover70 #over70 #styleovet60 #styleover50 #40plusstyle #iwillwearwhatilike #spotmystyle #advancedstyle #advancedstyleolderandwiser #styleatanyage #ageisnotavariable #styleblogger #stylecrone #twitter #hipsilver

A post shared by Style Crone (@stylecrone) on

 

Newsletter

Zapisz się i buduj z nami silną i zangażowaną społeczność

Podziel się z nami swoją opinią