ALEXIS POWRACA

Legendarna Alexis, czyli Joan Collins została nową twarzą kampanii reklamowej  Kurta Geigera –  brytyjskiego projektanta butów i torebek. Wybór Joan nie był przypadkowy.„Nie chcę wyglądać jak nikt inny – mówi niesamowita 85-letnia ikona stylu – Projektuję wiele własnych sukienek i uwielbiam samodzielnie wybierać tkaniny. Już jako nastolatka, przełamywałam stereotypy. Zamiast typowo słodko dziewczęcych sukieneczek, wolałam czarne swetry i dopasowane spodnie bądź długie spódnice oraz duże, ciężkie kolczyki. Własny styl dodaje pewności siebie.”

Prócz Joan Collins,  Rebecca Farrar-Hockley, dyrektor kreatywna Kurta Geigera, do współpracy zaprosiła także inne niebanalne osobowości: Jaya Kay z Jamiroquai, artystę Christabel MacGreevy, DJ’a Nicka Grimshawa, projektantkę Dame Zandra Rhodes oraz modelki – Alek Wek, Alice Dellal, Molly Smith i Reece King. Za zdjęcia odpowiadał Erik Torstensson,  a całość stylizowała Sarah Richardson.

„Cieszę się, że nie wygląda to jak żadna inna kampania, bo właśnie to chcieliśmy osiągnąć. Myślę, że pomysł by fotografować jedną ładną modelkę w otoczeniu produktów jest przestarzały i nie reprezentuje różnorodności klientów Kurta Geigera. To byłoby sztuczne. Sposób, w jaki wiele marek obecnie działa, ich reklamy, nie odzwierciedlają współczesnego życia. Oczywiście, nie ma nic złego w fantazji i aspiracji, ale teraz, jak sądzę, potrzebujemy szczerego kontaktu z klientem. Trzeba być autentycznym. Zależało nam by do kampanii zaprosić ludzi, którzy są kreatywni, mają własny, indywidualny styl i silny charakter. Buty i torebki, są przecież najlepszym sposobem by podkreślić swój styl.” – tłumaczy Rebecca Farrar-Hockley, dyrektor kreatywny Kurta Geigera.

Zobaczcie sami jak fenomenalna jest to kampania i jak świetnie wygląda boska Joan Collins!

 

 

Newsletter

Zapisz się i buduj z nami silną i zangażowaną społeczność

Podziel się z nami swoją opinią